• BITCOIN/TL
  418687,308
  % 2,91
 • DOGECOIN/TL
  2.09
  % 0,62
 • ETHEREUM/TL
  29850
  % 2,03
 • RIPPLE/TL
  9.32
  % 1,19
 • LITECOIN/TL
  1565.29
  % 0,70
 • ÇEYREK ALTIN
  791,00
  % 1,26
 • YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • ALTIN (TL/GR)
  487,65
  % 1,55

Advcash Kayıt Olmak , Para Yatırma ve Çekme İşlemi Advcash Güvenilir mi?

Online bankacılık advcash ile kolayca para gönderip alabilirsiniz. Advcash kayıt olmak için herhangi bir belge gerektirmeden kolayca yapabileceğiniz gibi para çekme işlemleri de online olarak hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Binlerce kullanıcı olan advcash para yatırma konusunda oldukça güvenli olduğu biliniyor.

Para yatırma konusunda bir çok alternatif bulunduran advcash ile kredi kartınız ile para yatırarak bir çok ödeme noktasında kullanabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra belirteceğiniz adresi ücretsiz bir kart isteyerek her bankamatikten para çekebilirsiniz. Kartın elinize ulaşmasına gerek kalmadan online olarak banka hesaplarınıza para gönderip alabilirsiniz.

ADVCASH HESAP LİMİTLERİ

Advcash hesap işlem limitleri de bulunuyor. Günlük para yatırma limiti 500 dolar olurken x6 ile çarpmanız halinde Türk lirası değerine eşdeğer. 1000 dolar gibi bir limitle de para çekebilirsiniz. Aylık olarak ise 2500 dolar kadar para çekebilir aynı şekilde 2500 dolar gibi bir tutar ile para yatırabilirsiniz. Bu limitlerinizi artırmanız da mümkün olabiliyor. Bunun için yapmanız gereken onaylı bir hesaba sahip olmanız. Kimlik ve adres bilgilerinizi doğruladığınız taktirde hesap limitlerinizi artırabilirsiniz.

ADVCASH YASAL MI?

Beliza şirketlerinin alt grubu olan advcash ülkemizde tamamen yasal olarak hizmet vermektedir. Merkezi Kanada’da bulunan şirketin tüm sertifika ve lisansları mevcut olmakla birlikte milyonlarca üyeye sahiptir. Ülkemizde bu kadar popüler olmasının sebebi bir çok firma tarafından bu ödeme platformunu kullanması ve diğer sanal para şirketlerinden daha az komisyon tutarı olmasıdır.

ADVCASH KOMİSYON ÜCRETLERİ

Özellikle bitcoin firmalarına para gönderip almak bazen zahmetli olabiliyor. Bu zahmeti ortadan kaldırmak için advcash ile komisyonsuz bir şekilde para gönderip alabiliyorsunuz. Binance kullanan bir çok kripto para yatırımcısı düşük komisyon ücretleri nedeniyle bu firmayı kullanarak çok fazla bir komisyon ücreti ödemiyor. İçerisinde neredeyse tüm ülkelerin para birimini barındıran şirket ile yurt dışı para birimlerinizi de çevirerek daha az komisyon ile kullanabiliyorsunuz.

Para yatırmak için hesabınızda bulunan para yatırma seçeneği ile sizi yönlendirecek banka hesaplarına eft yaparak 100 dolara kadar para yatırma işlemi sağladığınız taktirde anında hesabınıza geçmektedir. 100 dolar üzerinde yapılacak transfer işlemleri 5 iş günü sürebilmektedir. Türkiye’de bütün banka ATM’lerinde size gönderilecek kartı kullanarak para çekme işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

ADVCASH PARA YATIRMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

instagram takipçi satın al adana escort