• BITCOIN/TL
  571924,735
  % 3,93
 • DOGECOIN/TL
  2.26
  % 6,62
 • ETHEREUM/TL
  36702
  % 4,86
 • RIPPLE/TL
  10.94
  % 5,78
 • LITECOIN/TL
  1772.3
  % 6,11
 • ÇEYREK ALTIN
  851,00
  % -0,69
 • YARIM ALTIN
  1.701,00
  % -0,69
 • ALTIN (TL/GR)
  525,89
  % -0,78

Binance Paribu Telegram Whatsapp Kripto Para Pump Grupları

Kripto para porsaların da çok fazla karşılaştığımız pump durumlarının nasıl yapıldığı konusunda bir çok sosyal medya hesaplarında organize olan kişiler tarafından yapıldığı aşikar. Özellikle binance pump grupları ile birlikte paribu pump gruplarının yanı sıra Telegram son zamanların popüler pump durumlarına ev sahipliği yapıyor. Bir coin için yapılacak olan pump o coin için yükselişe geçmesi anlamına gelmektedir. Pump yapılacak zaman belirlendikten sonra grup üyeleri taban fiyattan satın alarak o coin için yükseliş ivmesi gösterdiği ve alımların son bulmasından sonra pump yapılan coin için düşüş eğilimi zamanı gelmiş demektedir. Bir çok ülke tarafından yapılan bu durum ile zengin olmak hiçte zor bir durum değildir.

Takip edilecek olan  pump grupları için ilk olarak telegram ve binance pump grupları gelmektedir. Kripto para borsalarının en çok takip edildiği binance ile bir çok kripto paranın grafiğini takip edebileceğiniz gibi bir çok sosyal medya alanında pump gruplarına dahil olarak sizlerde katılabiliyorsunuz. Bu durum yasal olmamakla birlikte manipule edilecek olan coin için gruplara dahil olmanız hatta bir miktar üyelik ücreti ödemeniz gerekebiliyor.

BİNANCE PARİBU TELEGRAM PUMP GRUPLARI

1-Binance Pump Signals

500k üyesi bulunan bu grup telegramın en büyük pump grupları arasında yer alıyor. Bir türk tarafından yönetilen bu gruba dahil olmanız için bir miktar üyelik ücreti ödemeniz gerekiyor.

2-Binance VIP Signals

100k üzerinde bir üyesi olan bu pump grubu ise başarılı sonuçlar vermektedir. Bu başarının bir üyelik ücreti bulunmakta.

3-Binance Signals

Gruba dahil olarak geçmişte yaptıkları pump durumlarını kontrol ederek sizlerde dahil olabilir kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Bu grupların bedava bir hizmet vermedikleri ise aşikar. Her grubun pumpa dahil olmadan önce bir üyelik ücreti olacaktır. Üyelik ücreti ödemeniz halinde sizlerde pump zamanını ve hangi coin için yapılacağını öğrenebilirsiniz.

4- Bitcoin Crypto Signals Nicole

Bitcoin pump grupları arasında en çok üyeye sahip topluluk arasında yer alıyor. 1milyondan fazla üyesi ile başarılı sonuçlar veren bu grup üyelik ücreti biraz pahalı. Fakat doğru ve başarılı sonuçlar vermesi her geçen gün üyelerini artırmakta. 

Pump gruplarının amacı her zaman topluluğu kontrol ederek aynı anda alınan coinlerin yükselmesi ve buna bağlı olarak hacimlerinin artması ile değerlerinin artması olabiliyor. Bu artışın bir düşüş noktası olduğundan sizlerde yükselişe geçen coinleri yüksek tutarlardan almanız tavsiye edilmiyor. Piyasa da bir çok kripto paranın pump durumlarına maruz kaldığı ve bu durumu gören düşük yatırımcıların yanlış hamleler ile para kaybetmesine sebep olmakta.