• BITCOIN/TL
  418687,677
  % 2,91
 • DOGECOIN/TL
  2.09
  % 0,76
 • ETHEREUM/TL
  29850
  % 2,03
 • RIPPLE/TL
  9.32
  % 1,34
 • LITECOIN/TL
  1565.19
  % 0,98
 • ÇEYREK ALTIN
  791,00
  % 1,26
 • YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • ALTIN (TL/GR)
  487,65
  % 1,55

Bitcoin Nasıl Üretilir,Bitcoin nasıl kazanılır, Bitcoin Hangi Bankalarda Var ? *2021

Bitcoin Nasıl Üretilir konusu en merak edilen konulardan biridir. Kullanıcılar Bitcoin satın almak yerine bitcoin nasıl kazanılır merak ediyorlar. Çünkü 1 BTC fiyatının çok pahalı olduğunu düşünürsek,btc üretimi ile birlikte çok yüksek oranda karlılık elde edileceği düşünülüyor.
Bitcoin kazanmak günümüzde oldukça zor bir hale geldi. Merkezi bir sistemi olmayan kripto paralar yatırımcıları tarafından al sat yaparak karlılık elde edilmeyi planlıyor.

Ancak çok fazla haber kaynağına dayalı olarak sert iniş çıkışlar gösteren bitcoin sürekli olarak size kar veren bir sistem değildir. Yüksek riskler içermektedir. Bunları bilerek paranızı yatırıp değerlendirmeniz gerekir.

Bitcoin Hangi Bankalarda Var

Bitcoin şu anda Türkiye’de hiç bir bankadan direk olarak alınıp satılamıyor. Bitcoin alıp satabilmeniz için Türkiye’de bulunan aracı firmalardan yada dünya genelinde binance gibi borsalardan alıp satılıyor.İleride Türk bankalarınada
gireceği tahmin edilen kripto paralar ile ilgili şu anda sadece aracı kurumlardan işlem yapmanız mümkün olmaktadır.

 

 

 

Bitcoin hesabı nasıl açılır

Bitcoin hesabını açmak için öncelikle hangi aracı siteden alacağınıza karar vermeniz lazım. Bitcoin (BTC) ile ilgili bilinen en büyük borsalardan olan Binance üzerinden hesap açabilirsiniz.Binance üzerinden hesap açmak için aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz. Aşağıdaki linki kullanarak üye olursanız tüm BTC alım satım komisyonlarında %10 indirim komisyonu kazanacaksınız.

https://www.binance.com/tr/register?ref=AZOJURYV

Bitcoin nasıl oynanır

Öncelikle şunu bilmeniz gerekir ki,bitcoin bir oyun degildir. Gerçek paranızla yaptığınız bir yatırım işlemi olduğundan kaybetmek ve kazanmak adına yüksek riskli bir yatırım aracıdır.Paranız çok hızlı düşeceği gibi,
çok hızlı bir şekilde yükselebilir. Kesinlikle sizin için önemli olan bir para ile Bitcoin borsasına girmeyiniz çok ciddi zararlar görebilirsiniz. Bitcoin ile yatırım yapmak için yukarıda vermiş olduğumuz bitcoin hesabı nasıl açılır başlığımızı inceleyebilirsiniz.