• BITCOIN/TL
  408519,246
  % -0,11
 • DOGECOIN/TL
  2.05
  % -2,02
 • ETHEREUM/TL
  30539
  % 0,40
 • RIPPLE/TL
  9.3
  % -2,13
 • LITECOIN/TL
  1586.56
  % -0,56
 • ÇEYREK ALTIN
  781,00
  % 0,13
 • YARIM ALTIN
  1.563,00
  % 0,00
 • ALTIN (TL/GR)
  481,42
  % 0,21

Dogecoin Doge , Ripple XRP Fiyatı Yükselecek mi?

Son Günlerde Dogecoin fiyatı ve Ripple fiyatı yatırımcıların istedikleri seviyelere ulaşamadı. Geçtiğimiz aylardan bu yana en popüler bu iki altcoin için bir çok uzman analistin gelecek aylarda yükselmesi bekleniyor. Elon Musk gibi bir zengin iş adamının dogecoin kripto parasının arkasında olması aslında ilerleyen zamanlarda artış göstereceğinin bir göstergesi diyebiliriz.


Dogecin geçtiğimiz hafta 62 kuruş seviyelerine çıkmış ve çok uzun sürmeden 50 kuruş seviyelerine düşmüştü. Bu oranlarda fiyatını koruyan doge ELON MUSK radarına girmeden önce 32 kuruş seviyesinde işlem görüyordu. Popüler olmasının sebebi olan TESLA şirketlerinin sahibi elon musk şirketi için satın aldığı dogecoin ile nasıl bir yol izleyeceği henüz merak konusu. Söylentilere göre TESLA markası ile ürettiği elektrikli otomobilleri bildiğiniz üzere internet adresi üzerinden satıyordu. Bu satış işlemini bitcoin ve dogecoin gibi kripto paralar ile yapmayı planladığını söylebiliriz.

GELECEĞİN KRİPTO PARASI

Dogecoin için yatırım yapacaklara tavsiye olarak gelecek yıllarda çok üst seviyelerde işlem görmesi an meselesi diyebiliriz. Özellikle pandemi ile birlikte elektronik ve sanal ortamın çok popüler olduğu süreçte kripto paralarında değeri beklenilen seviyelerin üzerine çıktı. Bilgisayar çağında artık kripto paraların kullanılabileceği öngörülürken popüler yapılacak bir çok coin için yatırım yapmak mantıklı olacaktır.


RİPPLE XRP YÜKSELİŞ İÇİN BEKLİYOR

Bitcoin piyasasında dava edilen bir çok kripto para arasında ripple’da dahil oldu. Davalık olan ripple için mahkeme süreci yaklaşıyor. Şu sıralar beklenilen seviyelere çıkamayan ripple için dava sonucu adeta gelecekteki yönünü çizecek. Dava sonucunda haklı bulunması halinde fiyatları tavan yapması beklenen ripple için , aleyhine çıkacak olan karar sonrasında dibe çökeceği bekleniyor.

PUMP GRUPLAR TELEGRAM REDDİT

XRP DAVASINDA ÖNEMLİ GELİŞME