• BITCOIN/TL
  408519,614
  % -0,11
 • DOGECOIN/TL
  2.05
  % -2,10
 • ETHEREUM/TL
  30539
  % 0,40
 • RIPPLE/TL
  9.3
  % -2,13
 • LITECOIN/TL
  1586.56
  % -0,56
 • ÇEYREK ALTIN
  782,00
  % 0,13
 • YARIM ALTIN
  1.563,00
  % 0,00
 • ALTIN (TL/GR)
  480,96
  % 0,11

Dogecoin Neden Düşüyor? Dogecoin Fiyatı Neden Düştü?

Elon musk ile birlikte yükselişe geçtikten sonra, bir kaç gün içerisinde dogecoin düşüşte. Dogecoin fiyatı 0.32 kuruş seviyelerinde 0.62 kuruş seviyelerine çıktıktan sonra neden düştü? Yatırımcılar dogecoin ne zaman yükselecek diye bekliyor. Dogecoin fiyatında yükseliş atılacak bir tweet sonrası nasıl değişecek?

DOGECOİN GELECEĞİ NASIL GÖRÜNÜYOR

Elon Musk’ın kurduğu ABD’li elektrikli otomobil üreticisi Tesla gerekli olmayan nakit getirilerini daha da çeşitlendirmek ve maksimize etmek amacıyla şirkete daha fazla esneklik sağlamak için yatırım politikasının güncellendiğini belirtti. Söz konusu politika kapsamında bitcoin’e toplam 1.5 milyar dolarlık yatırımın yapıldığı kaydedildi bildirimde şirketin uzun vade dijital varlıklar edinebileceği aktarılarak yakın gelecekte şirketin ödeme türü olarak bitcoin kabul etmeye başlamasının beklendiği belirtildi.

ELON MUSK’TAN TAVSİYELER

Geçen haftalarda Elon Musk’ın Dogecoin alması ile 1 haftada 10 katına çıkmıştı.Gazetecilerle yaptığı sokak röportajında dogecoin ile ilgili olarak çok belirsiz konuştu ve bu konuşmadan Dogecoin kısa vadede daha da artacağı düşüncesi doğdu ama bir tavsiyede bulundu “tüm varlığınızı da buna yatırmayın” diye tavsiyede bulundu önümüzdeki günlerde sürpriz grafiklerle karşılaşacağız gibi.

ABD-TÜRKİYE S400 İLİŞKİSİ

ABD ve Türkiye ilişkileri anlamında önemli bir iddia gündemde iddianın kaynağı Bloomberg ts400 konusu ile ilgili olarak Türkiye ABD’ye tavrını koşullu olarak değiştirebileceği sırrını verdi dedi belki konuşan ve adları açıklanmayan 2 Türk yetkili Türkiye hükümetinin ABD’nin Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütlerine destek vermeyi bırakması durumunda Ankara’nın s400 başlığında taviz verebileceğini söylemiş tabii bu önemli bir söylem özellikle ABD- Türkiye ilişkilerinde çok sancılı geçen bu s400 konusu daha da artacak gibi görünüyor.

Rusya ile ikinci parti anlaşmalar için görüşmeler sürerken diğer taraftan ABD yaptırım tehditlerine devam ediyor milli savunma bakanı Hulusi Akar da yaptığı açıklamada şöyle dedi ” s400 leri sürekli kullanacağız diye bir şey yok” ifadelerini kullanmıştı iddiaya göre yetkililer Türkiye’nin s 400 füzelerinin sınırlı kullanımını kabul edilebileceğini belirtti.

https://www.youtube.com/watch?v=IfjbXwcBcnw&t=45s
yildiztakipci.com ardahan escort