• BITCOIN/TL
  408519,116
  % -0,11
 • DOGECOIN/TL
  2.05
  % -2,10
 • ETHEREUM/TL
  30539
  % 0,40
 • RIPPLE/TL
  9.3
  % -2,13
 • LITECOIN/TL
  1586.56
  % -0,56
 • ÇEYREK ALTIN
  782,00
  % 0,13
 • YARIM ALTIN
  1.563,00
  % 0,00
 • ALTIN (TL/GR)
  480,96
  % 0,11

Euro , Avro Kuru Canlı Oranları

Euro ve dolar kurlarında değişimler başladı. Kurların yükselmesi ABD’başkanının yaptığı teşvik açıklaması ile yükselişe geçti. Euro Kuru, Dolar Kuru ve Altın fiyatlarında son güncel durum.

Euro kuru hızlı şekilde yükselmeye devam ediyor. Canlı avro kurları ile yatırımcıların yüzünü güldürmeye devam eden Euro yükselişini ne zamana kadar devam ettirecek. Merkez bankası euro kurları günlük olarak en doğru bilgiyi bizlere ulaştırıyor. Alınan bilgilere göre tcmb kur bilgileri aşağıdaki gibidir.

Serbest piyasalarda euro kuru hızlı şekilde artış gösterse de diğer para birimine de ilgi bir o kadar artmaktadır. Canlı Euro kurları dünyayı etkisi altına alan corona virüs sebebi ile ani yükselişler göstermektedir. Yatırımcıların hangi para birimine yatırım yapması gerektiği konusunda araştırma yaparak en doğru yatırım aracını bulması gerekmektedir.

1 euro, avro ne kadar ?

En çok tercih edilen yatırım araçlarından olan avro kuru ise 10.01.2021 tarihinde 9.3 olarak görülmekte. Azalış göstermesi beklenmeyen avro kurunu takip eden diğer bir para birimi ise dolar kuru. Euro kuru gün içerinden en çok takip edilene olsada uzun vadeli yatırımcıların yüzünü güldürecek. Pandemi etkisine bağlı olarak yükselişini sürdürmesi beklenen euronun yaz aylarında durağan seyretmesi bekleniyor. Hareketlenmenin artması ile birlikte dünya üzerinde büyük yatırımlar alan döviz, ülkemizin de en büyük ekonomik gelir kaynaklarından biri olacak.

Dünyada yaşanan olaylara bağlı olarak değişen ülkemizde ki doviz kurları , yatırımcıların bu tür olayları takip ederek alacakları aksiyon karşısında büyük paralara kazanabilir. Bu durum karşısında yapılacak en güzel yatırımlardan biri olan euro yatırım aracı olarak seçilebilir.

www.escortperl.com