• BITCOIN/TL
  407342,272
  % 0,33
 • DOGECOIN/TL
  2.05
  % -0,95
 • ETHEREUM/TL
  30350
  % -0,26
 • RIPPLE/TL
  9.29
  % -1,46
 • LITECOIN/TL
  1579.08
  % -1,19
 • ÇEYREK ALTIN
  783,00
  % 0,25
 • YARIM ALTIN
  1.566,00
  % 0,19
 • ALTIN (TL/GR)
  482,09
  % 0,36

Kripto Para AltCoin Pump Yapan Sinyal Signal Grupları

Kripto para piyasalarında pump yaparak kazanç sağlayan bir çok grup olduğu biliniyor. Kripto para sinyal grupları , bu grupların asıl amacı kripto paraları manipule ederek yükselmesini sağlamak. Düşük fiyatlardan satın alınan coinler bu gruplar sayesinde yükseltilerek , istenilen seviyelerde satılmasından sonra kazanç elde etme amacındalar.

Bilindiği üzere ne kadar çok alım olursa bir coinin o kadar çok yükselme ihtimali vardır. Bu yükselmeleri belirli grupların bir araya gelerek kararlaştırdıkları saat ve tarih aralığında aynı anda alım yaparak mümkün kılabiliyorlar. Bu grupları takip eden bir çok kişi aslında balinalara yem olmadan kazanç sağlayabiliyor. Son zamanlarda kripto para yatırımcılarının çoğalması ile birlikte bu durum her grup arasında yapılabiliyor. Sinyal grupları ise şu şekilde ;

KRİPTO PARA SİNYAL GRUPLARI

Binance Pump Signals ; Telegram grubu bir türk tarafından kontrol ediliyor. Ücretli olduğu paylaşımlar ile 100 bin üyesi aynı anda satın alma yapabiliyor. Pump yapılacak tarih ve saat paylaşıldıktan sonra hangi altcoin ile başlayacağı bilgisi ücretli satın alma sonrası öğrenilebiliyor.

Binance VIP Signals ; Telegram grupları arasında en popüler olan binance vip signals grubu çok fazla üyesi ile pump yapabiliyor. Yapılan pumplar ile başarı sağlandığı garantisi iddia edilirken sizlerde telegram uygulaması üzerinden bu gruplar ile etkileşime geçebilirsiniz.

Binance Signals ; 300 bin üyesi ile başarılı pump signal grupları arasında olan binance signals ile ne zaman hangi coin ile pump yapılacağı bilgisini alabilirsiniz. Fakat bu grupların dezavantajı ise pump yapılacak coinler için üyelik ücreti istemekte.

Coin Pump Payout Proof ; 250 bin üyesi olan bu grup ise en popüler gruplar arasında. Üyelik ücreti adı altında aldıkları para ile üyelerine sinyal yapılacak coinlerin ismi ve saatini vererek gruplaşmayı başarılı şekilde sağladığını söyleyebiliriz. Sinyalciler olarak bilinen bu tür grupların ne kadar güvenilir olduğu bilinmesede coin piyasalarında en çok aranan gruplar olduğu biliniyor.

PUMP NASIL YAPILIR İZLEYİN

twitter retweet satın al