• BITCOIN/TL
  414979,225
  % 1,04
 • DOGECOIN/TL
  2.07
  % -1,27
 • ETHEREUM/TL
  29396
  % -0,34
 • RIPPLE/TL
  9.24
  % -0,29
 • LITECOIN/TL
  1553.74
  % -1,04
 • ÇEYREK ALTIN
  791,00
  % 1,26
 • YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • ALTIN (TL/GR)
  487,65
  % 1,55

Kripto Para Sinyal Programı Ücretsiz Altcoin Al-Sat Botu Programları Nasıl Çalışır

Kripto Tokenlerin popülerliği her geçen gün artması ile birlikte bir çok kişi bu durumu illegal bir şekilde kazanç elde etmeye kadar götürebiliyor. Özellikle otomatik şekilde alım satım yapacak olan botların her geçen gün artması ile sizlere ücretsiz Sinyal programları ile Altcoin al sat botlarının nasıl işlediğini anlatacağız. Ücretsiz kripto para alım satım yapan bot programları ile siz hiç bir şeye karışmadan yükseldiğinde satan , düştüğünde alım yapan bir program ile kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu programların kullanımı her ne kadar yasal olmasa da bir çok kişi özellikle binance piyasasında kullanabiliyor. Kullanması biraz karışık olsa da piyasa da bulunan bir çok sinyal programı ile kazanç sağlayan kişiler mevcut. Sizin hangi kriptoya karar vereceğiniz ise piyasalarda bulunan en iyi al sat botunu listeleyeceğiz.

1-bitsgab

Piyasada en çok bilinen ve kullanılan programlar arasında bilinen bitsgab ile tüm al sat işlemlerini tek bir tuş ile yapmanız mümkün. İçeriğinde bir çok kripto borsasını barındıran bu bot ile hızlı alım satımlarınızı yapabilmeniz mümkün.

2-paratica

Türkler tarafından geliştirilen bu bot ise türkçe arayüzü ile daha kolay bir kullanım imkanı sağlıyor. Botun 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullandıktan sonra aylık 40$ gibi bir ücret ile kullanmanız mümkün olacaktır.

3-3commas

Kripto para bot programı denildiğinde ilk akla gelen 3commas ile başarılı sonuçlar elde edeceğiniz bir altcoin al sat botu. Özellikle mobil kullanım imkanı sağlayan bu botu aylık ortalama 35$ gibi bir ücret ile kullanmanız mümkün.

4- Zignaly

Kripto popülerliğinin artması ile bot programlarına olan ilgininde artması ile birlikte geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan zignaly piyasaya hızlı bir şekilde giriş yaparak , geliştiren kişilerin günlük 40 milyon dolar kadar bir işlem hacmine sahip olduklarını iddia ediyorlar. 30 günlük ücretsiz sürümü ile deneme imkanı sağlanan bu bot ile piyasayı ne şekilde yöneteceğiniz için bir fırsat olabiliyor. Deneme sürümü bittikten sonra 16$ gibi bir ücret ile kullanabilirsiniz.

Alım satım yapılacak olan programların kullanımından sonra hesapların ne şekilde bir engelleme ile karşılaşacağını da göz önünde bulundurunuz.

AL SAT BOTU KULLANIMI VİDEOLU ANLATIM