• BITCOIN/TL
  408519,496
  % -0,11
 • DOGECOIN/TL
  2.05
  % -2,10
 • ETHEREUM/TL
  30539
  % 0,40
 • RIPPLE/TL
  9.3
  % -2,13
 • LITECOIN/TL
  1586.56
  % -0,56
 • ÇEYREK ALTIN
  782,00
  % 0,13
 • YARIM ALTIN
  1.563,00
  % 0,00
 • ALTIN (TL/GR)
  480,96
  % 0,11

Öğrenci İçin Kredi Veren Banka Kurumları ve Şartları

Öğrencinin ihtiyacı olan nakit parayı bankalar avantajlı fırsatlar ile sunuyor. Öğrenciye kredi veren bankalar her geçen gün nakit ihtiyaçlarını karşılarken sizlere en uygun ve avantajlı kredi imkanına nasıl sahip olabilirsiniz onu anlatacağız.

En az 36 ay vadeli ile kredi imkanı sunan ilk banka ziraat eğitim giderlerinizi düşük faiz oranları ile karşılıyor. Kredi kullandırmak için gerekli olan şartları sağladıktan sonra tek tık ile kredi başvurunuzu yaparak kullanabilirsiniz. Ziraat bankası kredi imkanını sağlamak için bazı şartlar arıyor.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Öğrenci ebeveynlerinden biri çalışıyor olmalı ve çekilen krediyi üstlenmesi gerekli.

36 aya kadar kredi kullanma imkanı sağlıyor.

Maddi teminat altına alınmakta.

Kredi kullanan müşterilerin hayat sigortası da zorunlu olarak yapılmaktadır. Kredi kullanmak isteyenler internet şubelerine girerek ücretsiz olarak başvurularını tamamlayabilir.

Her öğrencinin dostu işbank ise öğrencilere aynı şekilde kredi imkanı sunmakta. Kredi kullanmak için aynı şartlar altında kefil aramaktadır. Göstereceğiniz kefil sayesinde işbankasından’da kredi kullanabilirsiniz.

İŞ BANKASI ÖĞRENCİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru için ilk olarak başvuru formu istenmekte.

Nüfus cüzdanı veya pasaport

Kefillerin gelirini gösteren belge

Özel üniversite kayıtları için gerekli olan fatura v.b

Başvuru şartlarını sağladıktan sonra şubelere giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İnternet şubeleri üzerinden ön başvuru yaparak kredinizin kullanılabilir limitlerini görerek değerlendirebilirsiniz. İş bankası müşterisi olduktan sonra ihtiyaç kredi ve diğer ürünleri de kolay bir şekilde kullanmanız mümkün.

sinop escort