• BITCOIN/TL
  417252,579
  % 1,82
 • DOGECOIN/TL
  2.09
  % 0,38
 • ETHEREUM/TL
  29656
  % 0,63
 • RIPPLE/TL
  9.29
  % 0,95
 • LITECOIN/TL
  1566.45
  % 0,29
 • ÇEYREK ALTIN
  791,00
  % 1,26
 • YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • ALTIN (TL/GR)
  487,65
  % 1,55

Ripple Dava Sonucu , XRP Davasında Karar Ripple Mahkemesi

Ripple dava sonucu 22 şubat tarihinden gerçekleşecek duruşma ile sonuca bağlanması bekleniyor. XRP davasında mahkeme karar vererek kripto para piyasalarında ki durumu netlik kazanacak. Ripple davası için şirket CEO’ları çözülebileceğini çözüme kavuşturulması gerektiğini yani böyle olduğunu kendisi yaptığı açıklamada bahsediyor ama ripple’nın hala Bir menkul kıymet ilan edilip edilmeyeceği konusunda da bir açıklama yapmaktan kaçınıyor.

DAVA SONUCUNDA KARAR NE?

Bununla ilgili net bir söylem yok bu tarz açıklama yapan kişilerde ama bir uzlaşmanın oluşacağı piyasa haberlerinde dolaşıyor . Şu an için bunun dışında ve bununla ilgili önemli bir nokta daha var SEC hepimiz biliyoruz elindeki pulları satması ile piyasanın sürekli onu acaba satacak mı ne olacak bunun ripple’a bir etkisi olur mu diye takip ettiğimiz bir cüzdan sahibi 2013’te ripple dan ayrılan bir yönetim kurulu üyesi aslında ve yaptığı bu durum karşısında diğer yönetim kurulu üyelerinde ki arasındaki tutarsızlıkdan kaynaklı sürekli bir rapor ödemesi alıyor ve belli dönemlerde de bunu satışı gerçekleşiyor.

DAVA 22 ŞUBAT TARİHİNDE GÖRÜLECEK VE KARAR SONUCUNU İLK OLARAK BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

76 MİLYON RİPPLE SATILDI

Cüzdanında 76 milyon ripple daha taşıdı en son ve bu taşınan 76 milyon XRP’nın 40 milyonu satışa çıktı ve hala bakiyesinde de 404 milyonluk bir ripple duruyor. Bu genelde bize yatırımcılarımız tarafından da müşterilerimiz tarafından da gelen noktada her bir satış olduğunda acaba Ripple’a hala ciddi etki eder mi? şeklinde bir dönüşü oluyor ama ciddi bir miktar ripple satışının son dönemdeki fiyat hareketine baktığımızda da garip olan etki etmediğini görüyoruz çünkü ripple tarafında bir çok umutlu yatırımcısı var Ripple’nın bir bağlı olan yatırımcısı var , dava sonucunu dört gözle bekliyorlar ve ellerinde tutmaya devam ediyorlar.

TELEGRAM PUMP GRUPLARINA GÖZ AT

youtube beğeni satın al ağrı escort bayan