• BITCOIN/TL
  416979,357
  % 1,27
 • DOGECOIN/TL
  2.09
  % -0,87
 • ETHEREUM/TL
  29751
  % -0,34
 • RIPPLE/TL
  9.3
  % 0,41
 • LITECOIN/TL
  1563.74
  % -0,38
 • ÇEYREK ALTIN
  791,00
  % 1,26
 • YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • ALTIN (TL/GR)
  487,65
  % 1,55

Ripple XRP Pump Dump Güncel Fiyatı

Kripto para XRP Ripple sert düşüş devam ediyor. Gün içinde yükseliş gösteren ve pump olayından etkilenen xrp için geç kalanlar yine zarar etti. Yükseldiğini gören yatırımcılar yatırımlarını yaptıktan sonra yükselişini bir anda düşüren ripple için artık kazanmak çok geç. Balina tuzağına düşen yatırımcıların bu duruma karşı tedbir alması gerektiğini daha önceki yazımızda belirtmiştik.

Ripple ABD mahkemeleri tarafından dava edilmiş ve firma tarafından istenen belgeleri ibraz etmişlerdi. Mahkeme tarafından açıklanacak karar sonrasında fiyatların yine tavan yapacağı bekleniyor. Pump yaşayan ripple XRP için yatırım yapılması şuan için doğru bir karar olmadığını söyleyebiliriz.

PUMP GRUPLARI İŞ BAŞINDA

Daha önceki yazımızda açıkladığımız pump grupları ile XRP fiyatındaki artışın sürdürülmesi ve yükselme trendi geçirdikten sonra alımların durarak satılmaya başlanması sonrasında düşüşe geçen XRP gibi kripto paralara yapılan yatırımlarda zarar edilmemesi için grupların takip edilmesi şart. Takip edilmediği zaman diliminde ne şekilde bir oyun oynandığı ap açık ortada. Bir nevi küçük balıklar olan yatırımcılara karşı balinalar yani pump gruplarının avına girdikten sonra kazanan her zaman onlar oluyor. Yükseliş trendini gören yatırımcılar bu durum iştah açıcı görünse de sizlerin yaptığı yatırım sonrasında düşüşe geçtiği an zarara uğrayacak.

BÜYÜK BALIK KÜÇÜK BALIĞI ….

Büyük balıklar olan gruplar ücretli olarak pump gruplarında organize olarak illegal şekilde yükselttikleri kripto paralar la büyük kazançlar elde etmesinin yanı sıra küçük yatırımcılar olan küçük balıkların durumu ortada. Kripto paralar arasında en iyi 4. sırada yer alan XRP için bugün %20’lik bir düşüş yaşaması ile 0.041 dolara kadar gerilemeyi başardı. Öngörülemeyen bu durum bir çok kripto yorumcusu tarafından da daha önce paylaşılmıştı. Bazı önde gelen kripto para borsacıları ani yükselişe geçtikten sonra “SAT” işlemlerini durdurma kararı aldı. Eğer bu işlem yapılmasaydı bir çok borsa şirketi büyük zarar etmiş durumdaydı.

Analist Alex Krüger tarafından geçtiğimi haftalarda yaptığı yorum tuttu. Yorumunda bu hafta için XRP’in dogecoin kadar yükselişe geçmeyeceğini fakat 0.75 – 1 dolara kadar yükseleceğini belirtmişti. Tabi analist ve yorumcular kripto pump gruplarının sıkı takipçisi oluyor.

XRP YATIRIM YAPACAKLAR MUTLAKA İZLEYİN

Kripto para analisti pump yapılacağını daha önce bildirmiş ;

PUMP GRUPLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

gaziantep escort