• BITCOIN/TL
  418598,242
  % 2,88
 • DOGECOIN/TL
  2.09
  % 0,62
 • ETHEREUM/TL
  29842
  % 2,00
 • RIPPLE/TL
  9.32
  % 1,18
 • LITECOIN/TL
  1565.33
  % 0,70
 • ÇEYREK ALTIN
  791,00
  % 1,26
 • YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • ALTIN (TL/GR)
  487,65
  % 1,55

Ripple XRP Sec Dava Sonucu Ripple Davası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kripto para piyasalarını etkileyecek Ripple Davası bugün gerçekleşiyor. Küresel alanda en çok takip edilen konu olan Sec Ripple davasında gözler mahkemeden çıkacak olan kararla nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor. Özellikle Ripple yatırımcısının merak ettiği bu durum sonucunda kararın finans piyasalarını büyük oranda etkileyeceği tahmin ediliyor.

ABD Borsa komisyonu ile davalık olan Ripple şirketinin 2 üst düzey yöneticisi yasa dışı yollar ile coin satışı gerçekleştirdiği iddia edilerek dava edilmişti. Geçtiğimiz aylarda mahkeme tarafında sunulan belgeler ile karara itiraz süreci başlasa da mahkemenin bu durum karşısında alacağı tutum ile şirket hisselerinin tavan yapacağı bekleniyor.

DAVA SONUCUNDA KARAR

İki tarafın uzlaşma konusunda bir yaklaşım sergilememesi bugün yapılacak olan dava sonucunda herhangi kesin bir kararın çıkması beklenmiyor. Tahminlere göre bugün görülecek davanın herhangi bir sonuç çıkartmayacağı sadece ileri bir tarihe atılacağı konusunda iddialar dolaşıyor. Bu karar sonucunda ripple tarafından fiyatlar yükselirken neredeyse bütün coinler düşüş eğilimi gösteriyor. Davanın düşmesi konusunda ripple tarafından başvuruların yapılacağı ve sec tarafı ile uzlaşma yoluna gidileceği konusunda bilgiler paylaşıldı. Uzlaşma sonucunda çıkan karar ile tekrar bir mahkeme görülmesi beklenirken SEC tarafında bu duruma çok sıcak bakılmayacağı yönünde karar alacağını ima etti.

liseli porno izle

YORUMLAR YAZ
 • Erica Jackson7 ay önce
 • Hi,

  We’re wondering if you’d be interested in a ‘dofollow’ backlink to eurokuru.com from our DA50 website?

  Our website is dedicated to facts/education, and so can host articles on pretty much any topic.

  You can either write a new article yourself, or we can link from existing content. The price is just $45 and you can pay once the article/link has been published. This is a one-time fee, so there are no extra charges.

  Also: Once the article has been published, and your backlink has been added, it will be shared out to almost 3 million social media followers (if it’s educationally based). This means you aren’t just getting the high valued backlink, you’re also getting the potential of more traffic to your site.

  If you’re interested, please reply to this email, including the word ‘interested’ in the Subject Field.

  Kind Regards,
  Erica