• BITCOIN/TL
  416979,375
  % 1,27
 • DOGECOIN/TL
  2.09
  % -0,88
 • ETHEREUM/TL
  29751
  % -0,34
 • RIPPLE/TL
  9.3
  % 0,41
 • LITECOIN/TL
  1563.74
  % -0,38
 • ÇEYREK ALTIN
  791,00
  % 1,26
 • YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • ALTIN (TL/GR)
  487,65
  % 1,55

Tether Davası Sonuçlandı mı? Tether Dava Sonucu Karar

Tether dava sonucu kripto para birimlerinden tether tarafına açılan dava merak konusu , yatırımcılar dava sonucunda çıkan kararı merak ederken piyasalarda bu şekilde hareketlenmeler yaşamaya devam ediyor. Tether dava sonucunda karar henüz mahkemelere ulaşan evrakların incelenmesi tamamlanmadığından açıklanmadı. Karar açıklanması ile birlikte piyasalarda yükselişe geçeceği tahmin ediliyor. Kararın nasıl sonuçlanacağı ise mahkemeye verilen evrakların incelenmesi ile ortaya çıkacak.

TETHER FİYATI

Tether fiyatı şuan 7 tl seviyelerinde işlem görüyor ve yükselmeye devam ediyor.

Kripto para birimleri arasında en gözde sıralarda yer alan Tether USDT dava açılmış ve piyasalarda bir anda en dibe düşmüş durumda. Piyasa değeri oldukça yüksek olan kripto para birimi son zamanlarda açılan büyük bir dava ile başı dertte. Peki dava sonucu ne oldu ? Yatırımcıların merakla beklediği karar haberimizde. Dava sonucu merak edilen konularda olması ile birlikte tether piyasalarda nasıl bir süreç geçiriyor. Tether davası ile kripto para birimlerinin aralarındaki savaş devam etse de yatırımcıların merak ettiği nokta olan dava konusu henüz sonuçlanarak karara bağlanmış değil.

DAVA SONUCUNDA KARAR

Piyasalarda oldukça yüksek yatırımcısı olan tether davasında sonuç merakla bekleniyor. Piyasanın Bitcoin’den sonra en büyük kripto para birimi ünvanını elinde bulunduran tether için yolun sonu mu görünüyor. Bir çok rakibi tarafından açılan davalar ile mücadele eden Tether , davaların sonuçlanması ve aklanması halinde rakiplerini tarihe gömecek gibi. Son açılan dava ile ilgili gelişmeler netlik kazansa da istenilen evraklar hakime gönderildi. Evrakların incelenmesinin ardından karar verilecek olan mahkeme sonucunda Tether durumu piyasalarda yükselişe geçeceği tahmin ediliyor.

ABD üzerinden açılan davada Mahkeme heyetinin beklediği evraklar teslim edilerek sonucun açıklanması bekleniyor. Yatırımcılarını oldukça meraklandıran bu davanın sonucunda tether kurunda ne şekilde bir artış olacağı merak konusu.

Tether biriminin arkasında bulunan bir çok şirketin usulsüz satış kurları ile yatırımcılarını merakla bekletiyor. Kripto para rezervlerine ulaşımı durduran ABD mahkemelerinden kararın sonuçlanması ile birlikte yükselişe geçeceği de bekleniyor. Davanın aleyhine sonuçlanması ile birlikte en çok tercih edilen kripto para tether rakiplerini geçerek zirveye oturabilir.

istanbul escort bayan