• BITCOIN/TL
  567933,134
  % 3,37
 • DOGECOIN/TL
  2.22
  % 4,85
 • ETHEREUM/TL
  36383
  % 4,13
 • RIPPLE/TL
  10.75
  % 4,20
 • LITECOIN/TL
  1752.14
  % 5,25
 • ÇEYREK ALTIN
  851,00
  % -0,69
 • YARIM ALTIN
  1.701,00
  % -0,69
 • ALTIN (TL/GR)
  525,89
  % -0,78

WIN Coin Wink Neden Düşüyor? WIN Ne Zaman Yükselecek? WINK Grafik ve Yorumları

Win Coin geçtiğimiz günlerde gösterdiği %200’lük bir artışın ardından her kripto parada olduğu gibi düşüş eğilimi gösteren coinlere arasına girdi. Özellikle %30’luk bir düşüşün ardından yükselişe geçtiği ivme olan 0.0065$ seviyelerine kadar gerilemesi beklenen coinler arasında yerini alıyor. WIN Coin yatırımcıları neden düştü? sorusuna cevap ararken bu sorunun cevabı aslında çok kolay. Panik yatırımcılarının ve al sat piyasasının çok fazla olduğu bu durum karşısında zararın en az olduğu seviyelerde satılması öngörülürken hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir.

WIN WINK Neden Düşüyor?

Yatırım yapan kişilerin bu coin üzerinden elde edilen kar satışları ile düşüş eğilimi gösteren win coin için ne zaman yükseleceği öngörülmemekle birlikte uzun vadede kazanç getireceği söyleniyor. İşlem hacmini de hızlı bir şekilde kaybeden wink için uzun vade sürecinin beklemesi ve tekrar toparlanması için hacim yükseltilmesi veya pump yapılması gerektiği bilinmekle birlikte al sat durumlarının biraz daha ağır işlemesi gerektiği öngörülmekte.

Grafik üzerinden kontrol edildiğinde sürekli olarak altını doldurarak yükseliş grafiği çizen wink için başlangıç seviyelerine doğru inmeyeceği fakat başlangıç seviyesinden biraz daha yukarı doğru bir hareket çizeceği görülüyor. Kırılmaların yaşanacağı durumlarda oranların farklı seyir etmesi ile birlikte doldurma işlemlerinin de çok fazla işe yaramadan düşüş eğilimi görünüyor. Grafiklerin doğru ve zamanında incelenmesi kripto para yatırımında önemli bir öneme sahip olması ile birlikte ne zaman yatırımın yapılacağı ise grafiklerin kontrolünün ardından gerçekleşebilir. Yükseliş trendine giren kripto paralara zamanında yatırım yapmak veya yükseliyor diye giriş yapmak her zaman kazandırmaz. Böyle durumlarda farklı kripto paraların grafiklerini incelemek ve yükselişin ardından yaşanacak düşüşlere yakalanmadan kazanç elde etmek mümkün olacaktır.

Özellikle pump yapan coinlere yüksek oranlardan giriş yapmak doğru olmadığı gibi her zaman balinaların yemlenmesi ile sonuçlandığı görülmektedir. Çok az bir oranda kişinin kazanç sağladığı pump coinlerinden uzak durmak daha çok kazanmanızı sağlayacaktır.