• BITCOIN/TL
  573598,647
  % 4,54
 • DOGECOIN/TL
  2.24
  % 6,20
 • ETHEREUM/TL
  36697
  % 4,74
 • RIPPLE/TL
  10.87
  % 5,34
 • LITECOIN/TL
  1771.97
  % 6,34
 • ÇEYREK ALTIN
  851,00
  % -0,69
 • YARIM ALTIN
  1.701,00
  % -0,69
 • ALTIN (TL/GR)
  525,89
  % -0,78

Yükselecek Olan Altcoinler Kripto Paralar ve Koinler

Kripto paralara yatırım her geçen gün artması ile birlikte özellikle altcoinlere olan ilgi yükselecek olan altcoinleri merak ettiriyor. Yükselecek olan Kripto paralar ile birlikte koinlerin ne şekilde bir geleceğe sahip olduğu ise merak ediliyor. Piyasa da hareketlenen coinlere ilginin anlık olarak artması ile birlikte bir çok kişinin yüksek oranlarda alım yapması ve buna bağlı olarak düşüş gösterdiği zaman ise yapılan yatırımların uzun bir şekilde beklenmesi gerekebiliyor.

 

Yükselecek Olan Altcoinler

1- Ravencoin

Ravencoin piyasada madencilik yapılan kripto paralar arasında gelmesi ile birlikte bir çok mining yapan kişi tarafından özellikle düşük bütçe ile bu işe giren kişiler tarafından kazım yapılan bir kripto para olmakla birlikte işlem hacminin yükseliş gösterdiği coinler arasında yer alıyor. Özellikle ETH 2.0 kripto paranın çıkması ile birlikte ETH madenciliğinin biteceği zaman RavenCoin için popüler bir altcoin olacağı tahmin ediliyor.

2- Dogecoin

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan TESLA’nın sahibi ELON MUSK tarafından desteklenen bu altcoin için gelecekte yüksek fiyatlara geleceği tahmin ediliyor. Özellikle bu hafta içerisinde 1 TL gibi bir rakama ulaşması ile gözleri tekrar üstüne çeken Dogecoin için geleceğin hatta uzayın kripto parası olduğu söylenebiliyor. Bu coin için yatırımların yapılması için uzun vade beklenmesi gerektiğini de hatırlatmak gerekiyor.

3- Ripple

XRP ripple son günlerde yaşadığı dava sonuçlarının söylentileri ile bir çok kez yükseliş trendine girmesi ile popüler altcoinler arasında yer alıyor. Özellikle hedeflenen tutarları bir çok kez geçmesi ile gözleri üstüne çeken Ripple bu durum karşısında çok fazla tutunamadan tekrar geldiği noktaya geri döndüğü de söylenebilir. Ripple en popüler 10 kripto para arasında yer alan bu coin için gelecekte yatırımcılarına çok fazla kazançlar getireceğini geçtiğimiz haftalarda göstermişti. Bu yükselişinin altını doldurarak yapması yatırımcıların yüzünü güldürdüğü gibi tekrar bir ivme kazanacağının da sinyallerini verdi.

4- WIN Coin

Win coin bir çok kripto para pump grupları arasına girmesi ile bilinen ve beklenen pump durumlarını her defasında gerçekleştiren kripto para olması ile ülkemiz de bir çok yatırımcısı olduğu biliniyor. Özellikle Türkiye’de binlerce yatırımcısı olan bu coin için hacim genişlemesi ve pump durumlarına tepkisi ile yükseliş trendi gösteren kripto paralar arasında yer alıyor.

5-Holo Coin

Holo coinde pump gruplarının sinyaline giren ve yatırımcısına bir çok kez kazandıran coinler arasında yer almakta. Özellikle geçtiğimiz günlerde %100 bir artış sergileyerek fiyatını 2ye katlaması ile kazandıran bu coin için her zaman yatırım yapmak ve uzun vade beklemek mantıklı olacaktır. Yatırımların yapılması kısa vadede her zaman kazandırmadığı gibi gerçek fiyatlarından alınan coinlerin gelecekte 2 hatta 3 katına kadar kazandırdığı bilinmekte.